86 Wiosenna Konferencja PTK i XV Konferencja „Kardiologii Polskiej”

W dniach 17-18 marca 2023 roku w salach Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyły się 86. Wiosenna Konferencja PTK i XV Konferencja "Kardiologii Polskiej". Bardzo dziękujemy Państwu za udział, w szczególności w sesjach związanych z czasopismem. 

Mamy nadzieję, że wydarzenie stało się okazją do poszerzenia wiedzy przydatnej w praktyce klinicznej, ale również przestrzenią do wymiany poglądów ze środowiskiem kardiolgicznym i nie tylko: wydarzenie było bowiem skierowane nie tylko do kardiologów i kardiochirurgów, ale również rezydentów, lekarzy rodzinnych, internistów i studentów medycyny. 

Na sesji poświęconej "Kardiologii Polskiej" podsumowaliśmy to, co udało się osiągnąć w ubiegłym roku, oraz omówiliśmy plany na przyszłość. Bardzo dziękujemy za Państwa obecność i zaangażowanie. Nieustannie zachęcamy Państwa do dzielenia się uwagami dotyczącymi naszego czasopisma i bardzo dziękujemy za wszystkie głosy, którymi podzieliliście się Państwo podczas konferencji w Opolu.


Na zdjęciu: od lewej (górny rząd): prof. Maciej Lesiak, prof. Maciej Sterliński, dr Maciej Dyrbuś, dr hab. Magdalena Lipczyńska, dr Rafał Wolny, Natalia Ojrzyńska-Witek; (dolny rząd): prof. Grzegorz Gajos, prof. Anetta Undas, prof. Katarzyna Stolarz-Skrzypek
Polish Heart Journal (Kardiologia Polska)