Na skróty

Kolegium redakcyjne

Redaktor Naczelny
  1. Ryszard Podemski ryszard.podemski@umed.wroc.pl Polska AfiliacjaKatedra i Klinika Neurologii, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Zastępca Redaktora Naczelnego
  1. Grzegorz Opala opala@slam.katowice.pl Polska AfiliacjaKatedra i Klinika Neurologii Wieku Podeszłego, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Sekretarz Redakcji
  1. Renata Martynów renianie@poczta.pop.pl Afiliacja(Wrocław, Polska)
Kolegium Redakcyjne
  1. Eugenia Częstochowska fakeEmailAddress6341697167@fakeDomain.null
  2. Cezary Fryze fakeEmailAddress6341697168@fakeDomain.null
  3. Walter Gehlen walter.gehlen@ruhr-uni-bochum.de
  4. Arkadiusz Jawień ajawien@ceti.com.pl Polska AfiliacjaKatedra Chirurgii Naczyniowej i Angiologii, Szpital Uniwersytecki nr 1, Bydgoszcz
  5. Johannes Joerg jjoerg@wuppertal.helios-kliniken.de
  6. Zofia Kazibutowska zkazibutowska@neostrada.pl
  7. Wojciech Kozubski wkozubski@ump.edu.pl
  8. Andrzej Kwolek akwolek@szpital2.rzeszow.pl
  9. Roman Mazur kikneurol@cm.umk.pl Polska AfiliacjaKlinika Neurologii Collegium Medicum w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Bydgoska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
  10. Edmund Nartowicz fakeEmailAddress8653047719@fakeDomain.null
  11. Wojciech Noszczyk redakcjappch@poczta.fm
  12. Grzegorz Opolski grzegorz.opolski@wum.edu.pl Polska AfiliacjaI Katedra i Klinika Kardiologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Warszawa
  13. Antoni Prusiński antoni.prusinski@umed.lodz.pl
  14. Danuta Ryglewicz ryglew@ipin.edu.pl Polska AfiliacjaI Klinika Neurologii, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  15. Matthias Sturzenegger matthias.sturzenegger@insel.ch
  16. Piotr Szyber piotr.szyber@gmail.com Polska AfiliacjaKatedra i Klinika Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej, Wrocław
  17. Jerzy Walecki jerzywalecki@o2.pl Polska AfiliacjaCentralny Szpital Kliniczny MSWiA, Zakład Diagnostyki Radiologicznej, Warszawa
Redator prowadzący
  1. Joanna Gajkowska joanna.gajkowska@viamedica.pl Polska AfiliacjaVia Medica

Ważne: serwis https://journals.viamedica.pl/ wykorzystuje pliki cookies. Więcej >>

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies m.in. w celach statystycznych, dostosowania serwisu do potrzeb użytkownika (np. język interfejsu) i do obsługi logowania użytkowników. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić opcje dotyczące cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Czym są i do czego służą pliki cookie możesz dowiedzieć się na stronie wszystkoociasteczkach.pl.

Wydawcą serwisu jest  "Via Medica sp. z o.o." sp.k., ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk

tel.:+48 58 320 94 94, faks:+48 58 320 94 60, e-mail:  viamedica@viamedica.pl